Integracja

Park Maszyn, dorzecze rzeki Łyny, komfortowe zaplecze noclegowe i eleganckie, klimatyzowane sale szkoleniowo-konferencyjne stanowią wyborne warunki do organizacji wszelkiego typu spotkań integracyjnych. Miejsce na ognisko, przestrzeń na świeżym powietrzu z dala od osób postronnych, całoroczna chata nad rzeką z własnym paleniskiem pozwolą Państwu dowolnie zaplanować pobyt dla pracowników i klientów. Dysponujemy szerokim zapleczem pojazdów oraz atrybutów wojskowych, które z powodzeniem można wykorzystać w wielu scenariuszach wspólnej zabawy.

Współpracujemy z firmami oraz ludźmi zajmującymi się prowadzeniem imprez, oprawą muzyczną oraz organizacją aktywnego spędzania czasu podczas wszelkich spotkań grupowych. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Zainteresowane firmy zachęcamy do kontaktu, celem ustalenia dokładnych oczekiwań oraz przedstawienia indywidualnej i sprecyzowanej oferty. Chętnie  odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze odpowiedniego scenariusza spotkania.

Jedną z wielu przeróżnych atrakcji jakie możemy Państwu zaoferować jest profesjonalne szkolenie strzeleckie z broni ostrej, realizowane przy współpracy z sąsiadującą z nami strzelnicą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów strzelectwa. Zajęcia opracowane są kompleksowo, nie wymagamy od uczestników posiadania pozwolenia na broń, a poziom trudności dostosowany jest do możliwości – zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych strzelców. Strzelnica znajduje się w odległości 2 km od naszego pensjonatu.

Program przewiduje przejazd transporterem opancerzonym SKOT oraz zajęcia na strzelnicy, a po powrocie przyjecie w naszym pensjonacie, bądź biesiadę grillową przy ognisku i muzyce.

Zajęcia wyceniane są indywidualnie w zależności od oczekiwań zamawiającego. Bardzo gorąco zachęcamy do kontaktu.

Informacje dotyczące rodzaju szkoleń jak i typów dostępnych broni można znaleźć na stronie naszego partnera:

shootingadventure.eu

Dla firm chcących zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników w formie zajęć sportowo – rekreacyjnych, wieczorów tematycznych, czy warsztatów mamy w ofercie do zrealizowania przeróżne scenariusze. Poniżej znajduje się kilka wybranych propozycji zorganizowania zajęć integracyjnych w naszym pensjonacie przez firmę Sniper:

Atrakcja organizowana w pomieszczeniach.  Oferowana jako wieczór taneczny z konkursami, dekoracjami, oraz stałym dostępem do stołów kasynowych. Przeznaczona dla grup mieszanych, lub z przewagą jednego rodzaju płci. Stoły proponujemy również jako dodatek do dowolnie wybranego wieczoru tematycznego.

  Jest to propozycja jednego z kilkunastu wieczorów jakie są możliwe do zrealizowania w naszej ofercie.

W standardzie zapewniamy:

  • oświetlenie i dekoracje adekwatne do wieczora
  • prowadzącego ucharakteryzowanego adekwatnie do tematyki wieczora
  • profesjonalnego DJ
  • 3 konkursy

Pozostałe opcje to:

  • szisza room
  • video budka
  • karaoke
  • koło fortuny
  • pokazy: barmańskie, tańca, bębniarski
  • gadżety dla uczestników

Uczestnicy zostają podzieleni na drużyny. Każda z drużyn otrzymuje po 1 GPS-ie, lub mapie. Za jego pomocą uczestnicy mają za zadanie odnaleźć punkty kontrolne, oraz wykonać przygotowane konkurencje. Ofertę możemy konstruować w wersji survivalowej lub łagodniejszej. W zależności od oczekiwań klienta. Propozycja dedykowana dla grup od 20  do 100 osób

Uczestnicy zostają podzieleni na drużyny. Zadaniem każdej z drużyn jest pokonanie w odpowiednim czasie i w odpowiedniej kolejności  – przygotowanych konkurencji. Konkurencje są tak skonstruowane, że tylko drużynowa współpraca spowoduje , że dane zadanie zostaje sprawnie wykonane

Oferta dedykowana do zabawy w pomieszczeniu. Może być organizowana jako samodzielny program, lub jako atrakcja do wieczora tanecznego. Dedykowana dla grup od 10 do 100 osób

Wersja podstawowa polega na konstruowaniu przez grupy, poszczególnych części jednej maszyny. W wersji rozbudowanej możemy dołożyć dodatkowe konkurencje, wówczas zabawa składa się z dwóch części. W pierwszej części uczestnicy w podziale na grupy pokonują przygotowane konkurencje, za pokonanie których otrzymują banknoty, które następnie wymieniają w  sklepiku na elementy niezbędne do budowy urządzenia. W drugiej części zabawy – uczestnicy skupiają się na budowaniu maszyny. Zakres osób dedykowany do tego typu atrakcji od 16 do 200. Zabawa którą można zorganizować zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniu.
Jest to zabawa dedykowana zarówno do zorganizowania częściowo wewnątrz i częściowo na zewnątrz. Polega na wykonaniu przez grupy – przygotowanych konkurencji oraz wykluczeniu sabotażystów.  Atrakcję możemy rozbudować o dodatkowe konkurencje w zależności od ilości osób i oczekiwań klienta. Propozycja dla grup od 40 do 200 osób

Podane przez nas propozycje to oczywiście tylko wybrane, przykładowe zabawy jakie możemy wspólnie zrealizować. Paintball, pojazdy mechaniczne, alpinistyka, strzelectwo a także obsługa DJska, wieczory tematyczne, fotobudka, czy warsztaty z pierwszej pomocy lub z samoobrony to zaledwie cząstka z wachlarza możliwości. Zachęcamy do kontaktu z nami, celem przedstawienia dostosowanego do oczekiwań, sprecyzowanego pakietu na organizację firmowych imprez w naszym pensjonacie. Pełna oferta zajęć znajduje się na stronie naszego partnera:

sniper.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

kontakt@ziolowa-dolina.pl

+48 89 5239063

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!