Konferencje

Zaplecze konferencyjno – szkoleniowe Ziołowej Doliny stanowią dwie estetyczne oraz nowoczesne sale. Obie wyposażone w ekran do rzutnika, nagłośnienie oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.
Kominkowa o powierzchni 65 m kw. mogąca pomieścić 50 osób oraz sala główna, składająca się z dwóch części o powierzchni 65 m kw. i 42 m kw. zdolna pomieścić 100 osób.

Szczegółowe dane sal konferencyjnych:

Sala główna

Wymiary:

Długość – 13 m, szerokość – 5 m, wysokość – 2,4 m,

 druga część sali – długość – 7 m, szerokość – 6 m, wysokość – 2,4 m

Powierzchnia to kolejno  – 65 m kw. oraz 42 m kw.


Sala może pomieścić do 100 osób w ustawieniu teatralnym, do 70 osób w ustawieniu w podkowę, do 60 osób w ustawieniu bankietowym oraz 40 osób w ustawieniu szkolnym.

Sala kominkowa

Wymiary:

Długość – 13 m, szerokość – 5m, wysokość – 2,3m,

powierzchnia wynosi 65 m kw.


Sala może pomieścić do 50 osób w ustawieniu teatralnym, do 40 osób w ustawieniu w podkowę, do 35 osób w ustawieniu bankietowym oraz 25 osób w ustawieniu szkolnym.

Oferujemy Państwu następujące pakiety konferencyjne w zależności od potrzeb spotkania:

Pakiet I

Jest to pakiet jednodniowy obejmujący wynajęcie sali wraz z wyposażeniem  (rzutnik, flipchart, nagłośnienie), bufet kawowy oraz obiad.

Cena pakietu wynosi 50 zł od osoby + 400 zł wynajęcie sali za dzień.

Pakiet II

Ten pakiet przewiduje organizację spotkania wraz z noclegiem. W zakres pakietu wchodzi wynajęcie sali wraz z wyposażeniem (rzutnik, flipchart, nagłośnienie), bufet kawowy, obiad,  uroczystą kolację lub biesiadę grillową oraz nocleg ze śniadaniem.

Cena wynosi 150-170 zł od osoby ( w zależności od menu) + 400 zł wynajęcie sali za dzień.

Pakiet III

Pakiet składa się z organizacji dwudniowego spotkania wraz z noclegiem. W jego skład wchodzi wynajęcie sali wraz z wyposażeniem (rzutnik, flipchart, nagłośnienie), bufet kawowy, obiad,  uroczysta kolacja lub biesiada grillowa oraz nocleg ze śniadaniem, oraz następnego dnia wynajęcie sali, bufet kawowy i obiad.

Cena wynosi 200 – 220 zł od osoby (w zależności od menu) + 400 zł wynajęcie sali za dzień.

Wszystkie ceny podane w ofercie są cenami netto.

Istnieje oczywiście możliwość pełnej modyfikacji pakietów, tak aby dostosować zakres oferty do indywidualnych wymagań. W tym celu prosimy o kontakt i przedstawienie nam Państwa oczekiwań.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.  Zawsze, chętnie pomożemy.

kontakt@ziolowa-dolina.pl

+48 89 5239063

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!