O Nas

Ziołowa Dolina to idealne miejsce dla firm chcących zorganizować szkolenie, konferencję czy bankiet firmowy lub spotkanie integracyjne. Nasze gospodarstwo usytuowane jest na uboczu, z daleka od osób postronnych co daje nam możliwość zorganizowania spotkań firmowych w kameralnych warunkach, natomiast przepiękne otoczenie lasów oraz jezior i rzeki, zapewnia niezapomniane wrażenia dla wszystkich, którzy nas odwiedzą. Miejsce to jednak zdecydowanie wyróżnia się na tle innych obiektów hotelarskich. Wszystko za sprawą niesamowitego, niespotykanego gdzie indziej klimatu, jaki budowaliśmy  wraz z naszymi Gośćmi i współpracownikami przez lata. Niewątpliwym atutem jest również odległość zaledwie kilku kilometrów od centrum Olsztyna.

Decydując się na odwiedzenie nas, skorzystacie Państwo nie tylko  z nowoczesnych, komfortowych pokoi, sal konferencyjnych i bankietowych czy uroczego otoczenia. Zyskacie Państwo rzecz najważniejszą – wymarzone warunki do wzmacniania więzi ze współpracownikami oraz budowania cennych relacji biznesowych.

Codziennie wiele firm realizuje swoje interesy poza miejscem, gdzie zlokalizowana jest działalność. Nasz pensjonat zapewnia doskonałe warunki dla wszystkich, którzy szukają odpowiedniego otoczenia, aby odpocząć po pracy, dobrze zjeść oraz zregenerować siły. Do dyspozycji gości posiadamy 23 komfortowe pokoje z łazienkami oraz domek letniskowy o wysokim standardzie.

Ciekawostką jest, że Ziołowa Dolina zawdzięcza swoją nazwę bogatej historii ziołolecznictwa. Wytwarzane wyłącznie z naturalnych składników herbaty ziołowe Eligiusza Kozłowskiego, których receptura strzeżona jest i przekazywana z pokolenia na pokolenie znane są w całej Europie. Słyną z unikalnych właściwości leczniczych kojąco wpływających na wszelkie dolegliwości.

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkie firmy, a także grupy bardziej i mniej zorganizowane do zapoznania się z naszą ofertą.

Krystyna i Bogdan Kozłowscy.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

kontakt@ziolowa-dolina.pl

+48 89 5239063